Zmiana godzin pracy Banku

Komunikat - Zmiana godzin pracy placówek Banku

Szanowni Państwo

W związku z wystąpieniem napięcia, związanego z pojawieniem się koronawirusa, uprzejmie informujemy, że sytuacja w naszym Banku jest stabilna i Bank planuje kontynuowanie działalności w normalnym trybie o ile będzie to możliwe i nie będzie innych wytycznych niezależnych od Banku .

W nawiązaniu jednak do decyzji Premiera Rzeczypospolitej Polskiej, Pana Mateusza Morawieckiego podjętej w dniu 11.03.2020 r. dotyczącej nie prowadzenia w całym kraju zajęć dydaktycznych w dniach od 12.03.2020 do 25.03.2020 włącznie, Zarząd Banku podjął decyzję o zmianie organizacji pracy i działalności operacyjnej w dniach od 18 marca 2020 r. do odwołania.

Działalność operacyjna Banku będzie wykonywana w godzinach:

  1. a)w Centrali Banku w Mszczonowie od godziny 8:00 do godziny 14:00,
  2. b)w placówkach Banku w Radziejowicach, Rawie Mazowieckiej, Białej Rawskiej i Żyrardowie od godziny 8:00 do godziny 14:00.

Ponadto uprzejmie informujemy, że pojawiające się w środowisku informacje o rzekomym zamknięciu placówek Banku są mylące i niepotrzebnie wprowadzają niepokój wśród klientów.  

Ponieważ pracownicy Banku są w bezpośrednim kontakcie z klientami, bardzo prosimy, w ślad za wytycznymi Państwowej Inspekcji Sanitarnej, o przestrzeganie podstawowych zasad higieny oraz pozostawanie w swoich domach, jeśli wizyta w Banku nie jest konieczna i uzasadniona.

Ci z Państwa, którzy posiadają w naszym Banku usługę bankowości elektronicznej oraz karty płatnicze czy usługę BLIK mogą spokojnie wykonywać operacje ponieważ te usługi będą działały ( takie mamy zapewnienie ze strony naszego zrzeszenia).

Państwa postawa pomoże nam wszystkim przetrwać ten pełen napięcia i niepokoju okres.  

                 

 

                               Zarząd Banku Spółdzielczego w Mszczonowie