Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy

Rachunek oszczędnościowo rozliczeniowy prowadzony jest dla klientów indywidualnych chcących prowadzić operacje bankowe, korzystać z produktów i usług bankowych.

 

Korzyści z otwarcia ROR-u w Naszym Banku:

 

  • Otwarcie rachunku jest bezpłatne a prowadzenie kosztuje jedynie 3zł miesięcznie. Oprocentowanie rachunku wynosi 0,1% w stosunku rocznym.
  • Nasz Bank oferuje swoim klientom karty płatnicze VISA ELEKTRON PayWave. Karty wydawane są Klientom indywidualnym i korzystanie z nich w obrocie bezgotówkowym oraz w bankomatach sieci banków spółdzielczych należacych do grupy SGB i BPS nic nie kosztuje. Niska opłata miesięczna za użytkowanie karty.
  • Posiadanie ROR-u umożliwia korzystanie z produktów przeznaczonych dla posiadaczy ROR w Naszym Banku.
  • Klienci Banku posiadający ROR mogą otrzymywać informacje o stanie rachunku nie tylko w Oddziałach Banku czy przez Internet, ale dzięki usłudze SMS Banking mogą być na bieżąco informowani o saldzie i obrotach na swoim rachunku.
  • Dzięki posiadaniu rachunku ROR klient ma możliwość prowadzenia rozliczeń zagranicznych.

 

Jak otworzyć:
Otwarcie Rachunku Oszczędnościowo-Rozliczeniowego jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny w Oddziałach Banku. Następnie należy złożyć go Oddziale Banku i gotowe.

 

Dokumenty niezbędne do otwarcia ROR-u:
▪ Dowód osobisty