Rachunek bieżący

Dla kogo:
Rachunek bieżący w Banku Spółdzielczym w Mszczonowie przeznaczony jest dla rolników. Pozwala on w dogodny i szybki sposób dysponować własnymi środkami pieniężnymi.
 
Korzyści z otwarcia Rachunku bieżącego w Naszym Banku:
  ▪ Otwarcie rachunku jest bezpłatne, prowadzenie kosztuje jedynie 5zł, oprocentowanie konta wynosi 0,1% w stosunku rocznym.
  ▪ Przy wypłacie lub wpłacie pieniędzy na rachunek bieżący nie są pobierane opłaty.
  ▪ Nasz Bank oferuje rolnikom posiadającym rachunek bieżący karty płatnicze VISA Bussines. Karty wydawane są całkowicie bezpłatnie, a korzystanie z nich w obrocie bezgotówkowym oraz w bankomatach sieci banków spółdzielczych również bezpłatnie. Niska miesieczna opłata za korzystanie z karty
  ▪ Bank oferuje kredyt w rachunku bieżącym dla rolników, na bardzo korzystnych warunkach.Dostęp do rachunku bieżącego również dzięki usłudze Internet Banking oraz poprzez informacje o stanie i obrotach na rachunku dzięki usłudze SMS Banking.
  ▪ Rolnicy posiadający rachunek w Banku Spółdzielczym w Mszczonowie mają możliwość prowadzenia rozliczeń zagranicznych
 
Otwarcie rachunku:
Jest bardzo proste. Wystarczy wypełnić wniosek dostępny w Oddziałach Banku i na stronie internetowej. Następnie należy złożyć go w jednym z oddziałów Banku. Przy składaniu wniosku należy posiadać:
  ▪ Dowód osobisty
  ▪ Nakaz zapłaty podatku rolnego lub dokument potwierdzający posiadanie gospodarstwa rolnego
  ▪ Numer NIP

 

Informacje:
Szczegółowe informacje dostępne w placówkach Banku, pod numerami telefonów zamieszczonymi w zakładce kontakt.