Płatności mobilne Google Pay już w Banku Spółdzielczym w Mszczonowie

 

Od dzisiaj klienci naszego Banku Spółdzielczego mogą korzystać z płatności mobilnych Google Pay - pozwalających na dokonywanie nowoczesnych transakcji za pomocą smartfonu, smartwatcha lub komputera.

Klienci Banku Spółdzielczego w Mszczonowie mogą od dziś dokonywać transakcji z użyciem smartfonów i smartwatchy wykorzystując jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się aplikacji mobilnych.

Google Pay to płatności telefonem lub smartwatchem z systemem Android jeszcze szybsze i wygodniejsze niż płatność kartą. Dzięki aplikacji Google Pay, klienci naszego Banku Spółdzielczego w mogą od teraz płacić w sklepach tradycyjnych poprzez zbliżenie smartfona do terminalu POS, w sklepach internetowych oraz w setkach aplikacji, bez konieczności wpisywania danych karty. Google Pay to prosty komfortowy i bezpieczny sposób płatności w sklepach i internecie: nie trzeba już nosić przy sobie karty ani gotówki.

Wdrożenie tego rozwiązania płatniczego stawia Bank Spółdzielczy w Mszczonowie w gronie banków proponujących swoim klientom zaawansowane technologie mobilne.

Dzięki temu nasz Bank dostosowuje się do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

 

Wszystkich  potrzebnych informacji udzielą  Państwu pracownicy placówek naszego Banku. 

 

Pytania i odpowiedzi.pdf